اکسیر سلامتمعرفی کتاب

A Companion to Specialist Surgical Practice

Oesophagogastric Surgery
A Companion to Specialist Surgical Practice
Editors: S. Michael Griffin Peter Lamb

اثر حاضر در ارزیابی سال ۲۰۱۹ انجمن پزشکان بریتانیا BMA مورد تحسین ویژه هیئت داوران قرار گرفته و Elsevier  یکی از بزرگترین ناشرین مطبوعات پزشکی و علمی جهان، مطالعه آن را به متخصصان و علاقمندان جراحی پلاستیک توصیه کرده است.

کتاب جراحی زیبایی بینی، پاسخگوی نیازهای جراحان در آموزش های فوق حرفه ای و مشاوره های کاربردی است.

توصیه های ویژه برای جراحی زیبایی بینی این کتاب را به مرجعی عالی برای مرتبطین این رشته تخصصی  تبدیل کرده است.

آخرین تکنیک ها و دستاوردهای بزرگان جراحی پلاستیک با مخاطبین کتاب در میان گذاشته شده است.

به طور مثال توضیح داده می شود که چگونه با حفظ عملکرد تنفسی، جراحی را انجام دهید طوری که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نشود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل گردد.

روش بی نیازی به قرار دادن تامپون بینی تشریح می شود کاری که در اکثر موارد با گرفتگی کامل بینی و خشکی دهان و نیز درد شدید هنگام خارج کردن تامپون همراه است.

چگونگی پیش بردن جراحی در راستای تناسب بینی با سایر اجزای صورت که کاملاً طبیعی انجام شود و ظاهر بینی عمل شده را نداشته باشد. تورم و کبودی به حداقل رسیده و بیمار سریع تر فعالیت‌های اجتماعی خود را از سر گیرد.

همه این ها مواردی هستند که در فصل های مختلف کتاب با انتقال دانش از سوی نخبگان سرشناس جراحی پلاستیک به علاقمندان عرضه می شود.

فصل های کتاب از سوی متخصصان جهانی در جراحی پلاستیک مورد بازنگری گسترده ای قرار گرفته است و شواهد و پیشرفت های امروزی در آن به خوبی لحاظ شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا